COACHING INDYWIDUALNY

Historie, które w sobie nosimy mogą nas wzmacniać, ale mogą też nas blokować, zwalniać, utrudniać osiągnięcie tego, co dla nas ważne.

Masz wrażenie, że coś jest nie tak? Niby wszystko dobrze, ale jakaś część Ciebie wie, że nie żyjesz tak, jakbyś chciał. Nie miałeś czasu albo siły zastanowić się, co mógłbyś zrobić, żeby to zmienić. Nie chcesz o tym rozmawiać z bliskimi, znajomymi. Czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego wsparcia.

A może doskonale wiesz, co chciałbyś osiągnąć. Brakuje Ci tylko czasu, wytrwałości i kogoś, kto będzie z Tobą i pomoże wszystko zaplanować i doprowadzić do końca.

Jeśli tak…

Zapraszam Cię najpierw na darmowe spotkanie i sprawdzenie, jak działa story coaching. Potem – jeśli zdecydujemy się razem pracować – na kilka, kilkanaście sesji coachingowych. Program indywidualnych spotkań trwa trzy albo cztery miesiące. Spotykamy się trzy razy w miesiącu co tydzień i jeden tydzień robimy przerwę. W ten sposób proces coachingowy składa się z 9 albo 12 sesji. Każda z nich trwa godzinę. Pomiędzy sesjami ustalamy zadania. Możesz też do mnie zawsze zadzwonić albo napisać.

Jeszcze nie jesteś pewien czy to dla Ciebie…

Success story coaching pomoże Ci, jeśli chcesz czerpać satysfakcję z życia zawodowego. Na przykład zmienić firmę albo stanowisko w ramach tej samej organizacji, przejść z etatu na „własny rachunek”, czy też wypracować nowe relacje z szefem, podwładnymi albo innymi osobami w pracy. Success story coaching jest dla Ciebie, jeśli chcesz cieszyć się równowagą miedzy pracą a życiem osobistym. Uwolnić się od towarzyszącego Ci słowa „muszę” i pogoni za byciem idealnym we wszystkich rolach. Moi klienci wypracowują rozwiązania i osiągają cele, często dużo bardziej odważne niż stawiali sobie na początku naszej współpracy. Mówią, że dzięki coachingowi ze mną odzyskali radość życia, wiedzą, czego chcą i jak to zrobić.

I robią to.

Daj sobie szansę i sprawdź czy historia, którą w sobie masz pomaga Ci osiągnąć sukces. Możemy ją zmodyfikować. Możemy też ją stworzyć zupełnie od nowa. Taką historię, która będzie tylko Twoja i która będzie Ci dodawała siły, energii i pewności w działaniu. Po prostu pozwoli Ci ruszyć z miejsca i doprowadzi Cię do celu.

Jeśli wolisz pracować w grupie, kliknij po więcej informacji >>