O MNIE

Jestem success story coachem, trenerem biznesu, ekspertem w komunikacji strategicznej i kryzysowej. Bywam ghost writerem. Specjalizuję się też w wystąpieniach publicznych. 

Przez dziesięć lat w branży public relations zajmowałam się projektowaniem strategii komunikacyjnej, działaniami government affairs, community relations oraz sponsoringiem. Wspierałam członków zarządów w przygotowaniach do wystąpień przed kilkudziesięcioosobową czy kilkutysięczną publiką. Napisałam niejedno przemówienie.

W banku Citi Handlowy zajmowałam stanowisko Community Relations Officer. Wcześniej w jednej z czołowych agencji public relations Sigma International, współpracowałam m.in. z takimi markami jak Microsoft, Gillette, Airbus, FedEx, czy PKO BP SA. Po stronie agencji byłam odpowiedzialna za komunikację związaną z wizytą Billa Gatesa w Polsce w 2006 roku.  

Ukończyłam Certified Story Coach™ Program prowadzony przez Lisę Bloom, autorkę i prekursorkę story coachingu na świecie. Jestem absolwentką Szkoły Coachów oraz Szkoły Trenerów Akademii SET. Wiedzę związaną z coachingiem pogłębiałam następnie w Studium Zawodowym Coacha Biznesu oraz w Szkole Coachingu Zespołowego i Grupowego w Pracowni Coachingu NOVO. Jestem członkiem International Coach Federation (ICF). Z wykształcenia jestem tłumaczem angielskiego i francuskiego.

Jako success story coach wspieram klientów indywidualnych i zespołowych w odkrywaniu własnych historii i tworzeniu nowych. Pomagam znaleźć indywidualny sposób komunikacji. Taki, który buduje zaangażowanie odbiorców – zarówno potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych, jak i podwładnych lub sojuszników w organizacji.